Hamidiye Mah. Irmak Sok. No: 50/A Gemlik, BURSA
asteknoasansör
ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ
Hakkımızda

1999 yılında Gemlik’te kurulan firmamız kuruluşundan bugüne asansör montaj, asansör bakım, asansör revizyon ve modernizasyon hizmeti veren Astekno Asansör kaliteli ürün ve kaliteli hizmet ilkelerinden ödün vermeden 20 yılı aşkın süredir güçlü vizyonu, deneyimli kadrosu ve teknik birikimiyle asansör sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Astekno Asansör, kullanım amaçlarına göre; insan, yük, monsarj (yemek), araç, sedye asansörlerinin hidrolik, monospace ve makine daireli uygulamalarını TSE, CE ve İSO kalite standartlarında monte edebilecek  yeterliliktedir.

 

Gemlik, Kumla, Orhangazi ve Bursa’da asansör ihtiyaçlarınıza uzman çözümler sunan Astekno Asansör; asansör bakımı, asansör montajı, asansör revizyonu ve asansör acil müdahale ekibiyle tam çözümler sunmaktadır.

 

Bina, site, iş merkezi, otel, hastane ve asansör ihtiyacının doğduğu tüm yapılarda uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Asansör alanındaki yenikleri müşterilerimizle buluşturarak güvenli, düzenli çalışan asansör ağını her geçen gün genişletmek. Müşterilerimizin asansör ihtiyaçlarına uzman çözümler sunarak asansör ihtiyaçlarında maksimum fayda almalarını sağlamak

Gelişen asansör teknolojilerini ve montaj bakım hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturarak; Gemlik ve Bursa’da ürün ve hizmetleriyle en çok tercih edilen, en çok memnun kalınan asansör firmaları arasında yer almak.

Tüm ürünlerimiz CE ve TSE standartlarına uygun, tüm hizmetlerimiz TSE ve HYB belgelerimizle yönetmeliklere uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

CONSTRUCTION PROCESS
01
PLAN / PROJE

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

02
MONTAJ

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

03
BAKIM

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

0
Üzerinde Proje
0
Kat Asansör Montajı
0
Mutlu Müşteri
0
Bakım Anlaşması