Hamidiye Mah. Irmak Sok. No: 50/A Gemlik, BURSA
ASANSÖR MONTAJ

Astekno Asansör , asansör montajı konusunda sektöründe söz sahibi bir firmadır. Güçlü referansları ile sabitleşmiş olan güvenilirliğini, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıyla pekiştirmiştir.Kadromuz montaj ekibi, alanında uzman mühendisler ve teknikerlerden oluşmaktadır. 

Proje sonrası servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirir. Astekno Asansör olarak tüm bu süreçte önceliğimiz, müşteri memnuniyeti, teslim ettiğimiz asansörlerin güvenliği ve konforudur.

Gemlik, Kumla, Orhangazi ve Bursa da birçok bina, site ve iş merkezinin asansör montajını başarılı şekilde tamamlayıp teslim eden Astekno Asansör 20 yılı aşkın süredir güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.