Hamidiye Mah. Irmak Sok. No: 50/A Gemlik, BURSA
ASANSÖR BAKIM

Asansörün aylık periyodik bakım hizmeti, asansörlerin güvenli ve verimli çalışması için en temel unsurlardan biridir. Konusunda uzman ve gerekli bilgi birikimine sahip, teknik personel tarafından yapılan bakım hizmeti, dünyanın en çok insan ve yük taşıyan bu araçların devamlılığını sağlamaktadır. Yönetmelik gereği, her asansöre aylık olarak bakım yapılmalı, bu bakım TSE tarafından Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip firmalarca yapılmalıdır.

Asansör bakım hizmetinin takibinden, Asansör firması kadar, asansörün olduğu binanın yöneticisi ve yönetim kuruluda sorumludur. Hizmet yeterlilik belgesine sahip olan Astekno Asansör Gemlik, Orhangazi ve Bursa’da birçok apartman, site ve kurumsal binanın periyodik bakım hizmetini sağlamaktadır. Sizinde asansör bakım ihtiyacınız varsa uzman çözümlerle yanınızdayız

Gemlik, Kumla, Orhangazi ve Bursa çevresinde birçok apartman ve sitenin asansör bakımını yapan Astekno Asansör alanında uzman personeli, planlı bakım, acil müdahale seçenekleriyle asansör bakım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor.

Gemlik, Kumla, Orhangazi ve Bursa’da asansör bakımına ihtiyacınız mı var bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza uzman bakım çözümleri Astekno Asansör’de!